Kaymakamlık

 Karahallı Kaymakamı  Hakkı BAŞHAN'ın  özgeçmişi;

 
       1985 yılında Kütahya İli Simav İlçesi Çitgöl Kasabasında doğdu. İlk ve orta öğrenimini Kütahya’da tamamladı. 2002 yılında lisans eğitimine başladığı Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünden 2006 yılında mezun oldu. Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı’nda bir yıl Gelir Uzman Yardımcısı, Ankara Vergi Dairesi Başkanlığı’nda da iki yıl Vergi Denetmen Yardımcısı olarak görev yaptı.
 
       Kasım 2010’da Kütahya Kaymakam adayı olarak Mülki İdare Amirliğine intisab eden BAŞHAN, İl stajını Kütahya Valiliği’nde yaptı. Kaymakam Refikliği stajını Yozgat İli Yerköy İlçesi’nde, Mülkiye Müfettişleri nezaretindeki teftiş stajını Diyarbakır ilinde tamamladıktan sonra Kastamonu İli Devrekani İlçesin de  vekaleten kaymakamlık görevlerini yürüttü. Nisan 2012-2013 tarihleri arasında 1 yıl süreyle İngiltere’de University of Sussex’de dil eğitimi ve İngiliz yönetimi üzerine çalışmalar yaparak, yurt dışında çeşitli ziyaretlerde bulundu. T.C. Londra Başkonsolosluğunda Dışişleri Bakanlığı Stajını tamamladı. 
          
        Yurtdışından döndükten sonra Konya Doğanhisar ve Adana Karaisalı ilçelerinde vekaleten Kaymakamlık görevini yürüttü. Kaymakamlık kursunu “Üstün Başarı ” ile tamamlayan Sayın Kaymakamımız 02.09.2014 tarih ve 2014/1032 sayılı müşterek kararname ile İlçemiz Kaymakamlığına ataması yapılan Hakkı BAŞHAN 16/09/2014  tarihinde İlçemizde görevine başlamıştır.
 
       Öğretmen Gönül Hanım ile evli ve Elif Azra isminde bir kızı vardır.
Uşak Valiliği
Uşak İl Özel İdaresi
Uşak Belediyesi
Uşak Üniversitesi
Uşak Ticaret ve Sanayi Odası
Uşak Emniyet Müdürlüğü
Uşak İl Jandarma Komutanlığı
Milli Eğitim Müdürlüğü
Kültür ve Turizm Müdürlüğü
Sosyal Hizmetler Müdürlüğü
Sağlık Müdürlüğü
Bayındırlık ve İskan İl Müdürlüğü
Gençlik ve Spor Müdürlüğü
Sivil Savunma İl Müdürlüğü
Banaz Kaymakamlığı
Eşme Kaymakamlığı
Karahallı Kaymakamlığı
Sivaslı Kaymakamlığı
Ulubey Kaymakamlığı
T.C Cumhurbaşkanlığı
T.B.M.M
Başbakanlık
Tarım Bakanlığı
Sağlık Bakanlığı

KARAHALLI ORGANİZE SANAYİ RESMİ WEB SİTESİ © 2012

TELEFON & FAKS: +90 (276) 517 10 27